Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Kvalitní soustružnické nože
Kvalitní soustružnické nože

Kvalitní soustružnické nože

V kovovýrobě zvlášť jsou velmi důležité, aby byly vždy rozmanité řezné nástroje v dostatečném množství na skladě. Protože jedině tak se dá s nimi efektivně jakýkoliv výrobní proces provést bezchybně.

Je pravda, že firmy, které se chtějí vyhnout různým problémům, zvlášť ty, které se zaobírají kovovýrobou, mají v zásobách uložený dost velký kapitál. Protože nástroje, zvlášť řezné, jsou v kovovýrobě nejdůležitější.

soustružnické nože

Naše obchodní firma nakupuje nadnormativní zásoby různých nepoužitých nástrojů a nářadí od známých českých výrobců (například Narex, Zbrojovka Brno, Škoda, Poldi, ZPS Zlín, Pilana aj.), a následně je nabízíme za podstatně nižší ceny, než byste je nakoupili buďto přímo u výrobců nebo přes jejich distributory.

V e-shopu naší firmy si můžete vybrat různé soustružnické nože – frézy, vyrobené nejmodernější technologií ve vysoké kvalitě. Když si na naší webové stránce otevřete nabídku nabízeného sortimentu, stačí si vybrat. Do objednávky zadat kromě přesné specifikace vybraného zboží, cenu za zboží a dopravu + termín doručení – viz. Obchodní podmínky, kde je podrobně popsaná jak objednávka, storno-objednávka a nabídka dopravy. Objednané zboží odesíláme následně hned po přijetí objednávky.

nůž soustružnický

Naše obchodní společnost hledá firmy v jakémkoliv oboru kovovýroby, které nabízejí své nadnormativní zásoby různých nástrojů, nářadí, vybavení pro dílny, ložiska, měřidla, lamelové – variátorové řetězy pro variátory a jiné. Na druhou stranu dokážeme uspokojit téměř každou poptávku v oblasti kovovýroby.

Je určitě mnoho firem, které nabízejí podobný sortiment pro kovovýrobu. Ale pokud si porovnáte naši širokou nabídku nástrojů, a nářadí a porovnáte si ceny jiných e-shopů, tak zjistíte, že s námi dokážete ušetřit – efektivně. A to je určitě pro každou firmu určitě hodně důležité.