Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Barevné a veselé dětské povlečení „Mašinka“
Barevné a veselé dětské povlečení „Mašinka“

Barevné a veselé dětské povlečení „Mašinka“

Velmi rádi usínáte ve voňavém čerstvě vypraném povlečení? Vybíráte si takové, které vám ladí s ostatním vybavením ve vaší ložnici tak, aby se vzájemně doplňovalo a vše bylo harmonické. A připravené prostě tak, abyste co nejdříve „zabrali“ a odebrali se do říše snů. V ložnici by vás nemělo nic rušit, tak i povlečení bude buď barevně sladěné tak, jak se vám líbí anebo materiálově budete volit pro zimní období teplejší, mikro plyš anebo v létě chladivý a luxusní satén.

dítě spí

Tak takové problémy asi vaše malé dítko nemá. Vaše zlatíčko nejraději uléhá do postýlky, kde ho vítá hlavně barevné povlečení, které je veselé a navodí mu krásné volné a ničím nerušené sny. A pokud to je pro chlapečky navíc povlečení s motivem veselé mašinky, se kterou si mohou před spinkáním ještě i popovídat, podívat se na ni a pohladit si ji, pak to nemá chybu.

Povlečení Mašinka Tomáš, je pro děti velmi lákavé. Potěší je i malý polštářek, který je oboustranný, a proto si mohou každý večer měnit motiv podle toho, který se jim líbí. Do Mašinky se prostě zamilují a do postýlky se budou vždycky těšit, když uvidí, že už na ně houká a zve je do říše snů a pohádek. Samy se zavrtají do deky s mašinkou, ani je nebudete muset do postýlky nahánět!

vláček barevný

Rády se nechají maminkou nebo tatínkem přikrýt „Mašinkou“. Rozviňte ve vašich dětem představivost a fantazii a vymyslete si při pohledu na krásné a nápadité dětské povlečení pohádku, jak jela mašinka do světa a vezla zrovna vašeho Pepíčka či Honzíčka na zkušenou a přidávejte jeho kamarádky a kamarády ze školky, až budete mít všechny vagonky obsazené a … najednou zjistíte, že váš malý spokojeně usnul a ze spaní se usmívá, protože už ve snech cestuje dál se svými kámoši.

Není nic lepšího, než sladké usínání za přítomnosti milující maminky nebo hodného vypravěče tatínka a veselé Mašinky Tomáše, která bude na jeho spánek tiše dohlížet.