Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Pokud se chcete podílet na výrobě krásných dekorací, kontaktujte Janu Háteovou
Pokud se chcete podílet na výrobě krásných dekorací, kontaktujte Janu Háteovou

Pokud se chcete podílet na výrobě krásných dekorací, kontaktujte Janu Háteovou

Není nic příjemnějšího, než když někomu darujeme dárek, který ho opravdu potěší. A to, zda dárek někomu udělal anebo neudělal radost, poznáme na první pohled. Proto není divu, že se před Vánoci všichni snaží, seč mohou, aby svým blízkým vybrali a nakoupili právě ty nejkrásnější dárky široko daleko, které je opravdu potěší.
tři ozdoby.png
Ovšem v čem tkví kouzlo toho nejlepšího dárku? Rozhodně nejde o cenu darovaného předmětu ani o to, že je luxusní anebo pochází z dílny světoznámého výrobce. Jde spíše o to, darovat blízkým něco skutečně od srdce a vybrat dárek, který se jim trefí do vkusu a opravdu je potěší.
Jak je tedy vidět, velkou radost může člověku udělat i opravdová maličkost. Třeba v podobě originální vánoční ozdoby, na jakou člověk jen tak někde nenarazí. Jakmile přijdou vánoce, obchody se zaplní levnými a často kýčovitými dekoracemi, které vesměs pocházejí z tovární velkovýroby z asijských zemí. O to více lidé touží po tom, aby svůj domov vyzdobili opravdu krásnými a autentickými dekoracemi, které byly ručně zhotovené právě zde, v České republice.
vánoční zvonky.jpg
A přesně takové jsou výrobky od firmy Selvintech s.r.o. jedná se o drobné dekorační předměty z korálků, nejčastěji s vánoční tématikou. Pokud byste tedy i vy toužili po originální drobné dekoraci, kterou v předvánočním čase zútulníte svůj byt, neváhejte si pořídit třeba kouzelného andělíčka anebo vánoční hvězdu z korálků.
vánoční kuličky.jpg
Ovšem pokud by vás tyto předměty okouzlily natolik, že byste měli chuť se na jejich výrobě také podílet, tak neváhejte. Do jejich výroby se můžete zapojit i vy, stačí, když kontaktujete paní Janu Háteovou z firmy Selvintech, která vám vše potřebné ráda vysvětlí. Jedná se o maximálně flexibilní práci, kterou můžete vykonávat z domova či odkudkoli jen budete chtít. Stačí, když budete mít cit pro jemnou ruční práci a budete dostatečně pečliví, aby výrobky byly dokonalé.