Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Důležitý pomocník při údržbě vody
Důležitý pomocník při údržbě vody

Důležitý pomocník při údržbě vody

Jelikož už se opět blíží letní sezóna a přichází tedy období vysokých teplot, kdy toužíme po osvěžení, nastává také čas přípravy Vašeho zahradního koupacího zařízení. Jistě dobře víte, že k údržbě Vašeho bazénu potřebujete spoustu nejrůznějších přípravků bazénové chemie, díky kterým bude Váš bazén a hlavně voda v něm obsažená dokonale ošetřena a udržována ve vysoké kvalitě. Ano, to je hlavním požadavkem každého majitele koupacího zařízení – dokonale čistá průzračná voda po celou koupací sezónu.

průzračná voda

Ovšem k tomu, abyste udrželi vodu ve Vašem bazénu průzračně čistou, nepostačí jen kvalitní přípravky, ale také pomocníci, díky kterým tyto přípravky můžete používat. A právě takovým důležitým pomocníkem je plovák na chlorové tablety, do kterého můžete vložit přípravek, který chcete, aby se dostal do bazénové vody. Díky tomuto skvělému pomocníkovi se dostanou všechny účinné látky z přípravku, který jste do něj vložili, do celého bazénového zařízení, tedy do celého obsahu vody. Plovák se totiž pohybuje po hladině vody, není na jednom místě, a proto se přípravek nerozpouští lokálně pouze v jednom místě. Samozřejmě je vždy lepší při použití jakéhokoliv přípravku pro údržbu bazénové vody, také pustit filtraci, která ještě více pomůže rozložení látek do celého obsahu bazénu.

děti v bazénu

Plováky na chlorové tablety najdete v naší opravdu rozmanité nabídce hned v několika různých tvarech a také v rozličných velikostech, lze do nich použít jakékoliv přípravky a to nejen chlorové, ale také bezchlorové chemie. Pokud chcete, aby si Vaše děti mohly užívat vodních radovánek po celou letní sezónu a ještě i několik dalších sezón, tak využijte naší skvělé nabídky a pořiďte si všechny potřebné přípravky bazénové chemie a také všechny důležité pomocníky z řad bazénového příslušenství a uvidíte, že si budete moci svého bazénu užívat po opravdu dlouhá léta.