Zhubnu pouze pokud budu chtít!
Zhubnu pouze pokud budu chtít!

Zhubnu pouze pokud budu chtít!

Potřebujete zhubnout a stále se vám to nedaří? Uběhlo už několik měsíců a vaše váha stále neklesá? Pojďme s tím udělat něco již dnes! Trápíte se dnes a denně s vaším váhou? Chcete s tím už něco konečně udělat, ale stále vás nenapadá jak na to? Diety, kterými jste si navíc prošly vám dodaly zpátky shozená kila? Kde je daná chyba? Každý máme jiné tělo, a proto někteří lidé spalují daleko rychleji než ti druzí. Muži spalují kalorie daleko rychleji než třeba ženy. Není to nespravedlivé, protože příroda moc dobře věděla co dělá.

žena

Co je to sacharidová dieta? Jedná se zde především o ubrání sacharidů, a tím zamezení tak přibíraní. Omezíte zde hlavně monosacharidy, tedy jednoduché sacharidy, které našemu tělu neprospívají. Nemusíte se bát, že by to velmi radikální dieta. Jenže reklamy, které dnes a denně běží v televizi nebo na internetu nás stále více nahlodávají, shazují nám naše přirozené sebevědomí, a proto si myslíme, že nám pomůže nějaký ten zázračný doplněk, který za nás odvede veškerou práci. Zdravý pohyb a pravidelný přísun tekutin, ale také dostatek zeleniny a ovoce nám dopomůže k naší vysněné postavě. Kdo by nechtěl mít nejen v letních dnech, ale také po celý rok skvěle vypadající tělo, které mu bude kde kdo závidět?

voda

Stres a nepravidelná strava nám dokážou naše tělo prakticky na delší dobu pozastavit. Kdo je navíc v dlouhodobém stresu, tomu je doporučeno, aby s hubnutím počkal. Může se tedy také stát, že daná osoba by se mohla psychicky sesypat. Naše tělo je chytré a drží si zásoby, aby mohlo fungovat. Naučte se tedy jíst pravidelně, pakliže v práci nemáte navíc na to čas a marně si lámete hlavu nad tím, jak tak můžete zvolit naše proteinové produkty, které je lehké si připravit a budete mít tak dostatek živin po celý den. Pakliže máte navíc kamarádu nebo kamarádku co chce také zhubnout, zkuste to spolu a uvidíte, že se výsledky dostaví. Kdo chce ať začne klidně ještě dnes a bude na sebe patřičně pyšný.