Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Ketonová dieta vás zbaví nadváhy
Ketonová dieta vás zbaví nadváhy

Ketonová dieta vás zbaví nadváhy

Také jste si dali jako novoroční předsevzetí snížení tělesné hmotnosti? Jen málokdo by nechtěl zhubnout, vždyť zdravě štíhlá postava je krásná a všemi obdivovaná, takže bychom ji chtěli mít všichni. Tím spíše, že kult krásy v naší společnosti hraje prim.mísa s ovocem, krájené ovoce
Ať už je vaším cílem snížení váhy o několik málo anebo o desítky kilogramů, dobrat se takového cíle může být pořádný oříšek. A nejtěžší je začít a vytrvat. Ovšem stát se může i to, že i když nad nadváhou vyhrajete, tento výsledek je pouze dočasný, protože vše, o co jste se snažili, vám záhy zhatí jo-jo efekt. Jak je tedy vidět, najít takovou dietu, která vám umožní zhubnout, a jejíž výsledky budou ještě navíc trvalé, není ani trochu snadné.
Pakliže váš hlavní problém nespočívá ani tak v samotném hubnutí, ale především v následném jo-jo efektu, jistě stojí za to uvědomit si, co takový stav vlastně znamená.
Při běžném hubnutí, kdy se snažíme celkově jíst méně, dochází k tomu, že tělo redukuje naši váhu nejen z tukových zásob, ale také ze svalů. Až čtyřicet procent hmotnosti, o kterou tímto způsobem svou váhu snížíme, může pocházet právě ze svalové hmoty. A v tom leží příčina následného nezdaru s udržením nové váhy. Jakmile se vrátíme k běžnému jídelníčku, redukovaná svalová hmota nezvládá spalovat zvýšený příjem energie a okamžitě začneme nabírat na váze.
Pokud se chcete při hubnutí vyhnout zákeřnému jo-jo efektu, měli byste se v první řadě postarat o to, abyste při redukci váhy zachovali původní objem svalové hmoty. Jak? Jednoduše tím, že do svého jídelníčku zařadíte dostatek proteinových jídel, která vaše svaly ochrání.miska s ovocem, krájené fíky
Dostatečný příjem bílkovin povede k růstu anebo minimálně k zachování stávajícího objemu svaloviny, a vaše tělo svou energii získá štěpením cukrů, a především spalováním uložených tuků – ketózou. Způsob hubnutí, při kterém mizí tuková tkáň, a svaly zůstávají na místě, se nazývá ketonová dieta Prodietix.cz.