Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Splněný sen o vlastním bydlení
Splněný sen o vlastním bydlení

Splněný sen o vlastním bydlení

Levné, útulné, skromné, ale hezké a s nízkými náklady. Stačilo by vám klidně takové bydlení, kdybyste věděli, že je vaše a na vlastním pozemku? Tak si ho nechejte postavit, lépe řečeno přivézt. Ano, slyšíte nebo spíše čtete správně, jak na to? Dobrá otázka a jednoduchá odpověď zní, zvolte si mobilní dům pro vaše bydlení.

Levné, sympatické, nízké měsíční náklady na bydlení, nízké energetické zatížení, luxusní, moderní, krásné i typické ve dřevě.

Právě těmito vlastnostmi se vyznačuje mobilheim top-mobilnidomy.cz.

Má jednu nespornou výhodu, může být čímkoliv, čím budete chtít, aby pro vás byl. Na výběr je totiž z mnohých objektů, které jsou skladem a jsou připravené k okamžitému předání. Profesionální přepravu samozřejmě zařídíme my se všemi náklady.

Objekty můžete využít jako zahradní domky nebo chatky. Hodí se na zahradu. Některé z nich můžete používat rekreačně například malé objekty, které nejsou speciálně zateplené, jiné můžete využít celoročně.

rodina na zahradě

Objekty sladem existují také v provedení celoročním. Jedná se o typické celoroční ubytování a domy, ve kterých můžete bydlet jako v jakémkoliv jiném zděném domě. Některé lze zkolaudovat a získat adresu s číslem popisným.

Sladové zásoby ukrývají i poklady. Některé z nich jsou úplně nové, luxusní a nadčasové. Vybírat si můžete z mnohých typů podle velikosti nebo praktičnosti. Záleží na vašich prioritách.

rodina u stolu

V podobném obydlí se líbí lidem, kteří mají rádi minimalismus, zbytečně kolem sebe nehromadí věci a odpady. Přitom v obydlí mají vše, co k běžnému životu potřebují a obývají ho i například s dětmi. Výjimkou totiž nejsou ani dva vedle sebe stojící domy nebo objekty se čtyřmi pokoji.

Dřevostavby, nízko energeticky náročné, s vanou nebo luxusní, všechny tyto možnosti jsou reálné. Vyberte si i vy svůj budoucí dům a udělejte z něj překrásný domov.

Objekt lze dovézt ihned a připojit. Pak už je připravený k bydlení. Některé jsou totiž plně vybavené.