Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Snadné, rychlé a pro všechny dostupné
Snadné, rychlé a pro všechny dostupné

Snadné, rychlé a pro všechny dostupné

Podnikatelské úvěry se nabízí v mnohých bankách, ale ne vždy jsou dostupné opravdu pro každého. Proč tomu tak je? Protože banky posuzují vaši bonitu a jakmile máte záznam, tak na úvěr nedosáhnete. U nás je to však jiné, poskytujeme spotřebitelské i podnikatelské úvěry za velmi výhodných podmínek a nic u nás není překážkou, ani nízké příjmy, ani záznamy v registrech.
červený budík.jpg

Který finanční produkt je vhodný pro podnikatele?

Nebankovní americká hypotéka je produkt, který si mohou sjednávat právě podnikatelé. S těmito financemi mohou pokrýt veškeré náklady v jejich podnikání. Peníze se dají použít jakýmkoliv způsobem. Můžete zaplatit exekuce, zvolit konsolidaci špatně nastavených půjček nebo může nakoupit majetek.
poznámky v diáři.jpg
1. Zajistíme až 70% z hodnoty nemovitosti– samozřejmě se tento údaj může lišit dle kraje, okresu nebo i podle bonity žadatele.
2. Doba splatnosti až na 30 let– doba splatnosti se volí od jednoho roku až na dobu 30 let. Zde platí úměra, že čím delší je doba splácení, tím samozřejmě nižší budou vaše splátky.
3. Úvěr můžete kdykoliv splatit bez sankcí– toto pravidlo platí pro všechny typy úvěrů a za jakýchkoliv podmínek. Jakmile budete chtít úvěr předčasně splatit, pak není problém, žádné poplatky vás za to nečekají.
4. Předem nic neplatíte– to je u nás samozřejmostí. Žádné poplatky předem, dopředu zkrátka nic neplatíte. Nemusíte si dělat zbytečné starosti.
5. Vše si zařídíme– potřebujete zvolit konsolidaci nebo nechcete jednat s některými úřady? Vše za vás vyřídíme, stačí se na nás obrátit. Vyplatíme exekuce a zajistíme konsolidace čili sloučení půjček.
6. Exekuce není překážkou k získání úvěru– úvěr můžete získat i v případě, že máte větší finanční problémy, například exekuce. Není to překážkou.
7. Garance zajištění nízkých splátek– snažíme se vám vyjít co nejvíce vstříc, a proto nastavujeme výši úrokové sazby tak, aby ji mohli splácet všichni klienti. Nízké splátky garantujeme.
8. Žádné složité papírování– celé vyřízení je snadné a většinou probíhá online, kromě poslední schůzky, na níž podepíšete smlouvu. Náš pracovník vám vše vysvětlí, takže se nemusíte obávat ani toho, že by vás čekalo milion schůzek či zdlouhavé a náročné vyřizování. Vše jde snadno a rychle.