Proč a jak přestěhovat svou kancelář
Proč a jak přestěhovat svou kancelář

Proč a jak přestěhovat svou kancelář

Změna kanceláří není nic zase tak neobvyklého. Zejména u malých firem a startupů se jedná o častou záležitost. Vaše společnost se rozroste o pár zaměstnanců a hned potřebujete větší prostory. Nebo zjistíte, že se se svými klienty potřebujete častěji setkávat osobně, a proto se rozhodnete za nimi přestěhovat více do centra. Tato možnost je sice nákladná, ale může se opravdu vyplatit. Osobní kontakt s klienty totiž nic nenahradí. Domlouvání různých podmínek vašich služeb nebo dokonce podepisování smluv v online prostředí není příliš příjemné. Osobně toho domluvíte daleko více a máte větší šanci, že klientovi prodáte více ze svých služeb či výrobků.

stěhovací vůz

Pro některé businessy může být výhodné za klienty jezdit, ale většinou působí více profesionálně, když klient přijede do vaší kanceláře. Šetří vám to čas i pohonné hmoty. Z těchto důvodů se některé firmy po pár letech svého působení rozhodnou přestěhovat do centra, aby za nimi mohli klienti snadno jezdit. Jak ale celý proces stěhování zorganizovat co nejlépe?

V první řadě si důkladně prohlídněte nabídky kanceláří ve zvolené lokalitě. Nikdy se nerozhodujte jen podle popisu nebo fotek, vždy si místo (alespoň dvakrát) prohlédněte i osobně. Fotografie i popisky se připravují tak, aby působili co nejlépe a nemusí tam být všechno vidět.

kancelář

Když se pro nějakou kancelář rozhodnete, tak si pečlivě přeberte své věci a rozhodněte se, co vše s sebou potřebujete stěhovat. Často se stane, že za rok nebo dva se vám v kanceláři nahromadí spousty věcí, které už nepotřebujete. Když máte vše připraveno, tak využijte služeb stěhování firem Praha, ať máte jistotu, že vaše stěhování proběhne hladce a rychle. Přejme vám, ať se vám v nové kanceláři líbí a jste spokojení. Věříme, že vaši klienti i zaměstnanci změnu ocení a bude se jim nové sídlo líbit.