Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Láska přes internet…
Láska přes internet…

Láska přes internet…

Říká se, že je láska všemocná. Dá se říct, že jestliže je někdo obklopen lásku, pak nevidí nic jiného. Plně soustředěn na svůj protějšek, do kterého je zblázněn až po uši. Ale zajímavostí samotné lásky je její průběh a celkový vznik. Někdo pozná lásku se střetem osoby, kterou dávno zná. Jiní se setkávají s láskou, při náhodném setkání. Ale naopak se člověkem můžete i seznámit na sociálních sítích. Což je vlastně zajímavá myšlenka… Lze se zakoukat a částečně zamilovat do člověka, kterého vidíte pouze virtuálně? Je ta možnost, že si vzájemně natolik rozumíte, že z toho může být opravdová láska a vztah?

Žena obklopena sociálními sítěmi

V mnoha případech, jsme zvyklý na klasické, osobní seznámení. S člověkem se setkáte v tváří tvář, hovoříte společně, zároveň se i poznáváte. Pár schůzek časem ukáže, zda je to pro Vás ten pravý partner. Ale ve většina případech, se seznámíte přes nějakou Vaši společnou známost. My se dnes ale podíváme na to, zda je možné najít lásku na internetu. Myslíte, že je to vůbec reálné nebo pouze virtuální přitažlivost a porozumění?

VIRTUÁLNÍ LÁSKA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH…

Myslím si, že jsme se s tímto druhem seznámení setkali téměř všichni. Ale za touto cestou, jak si najít partnera se skrývá velké ale..

Je krásné, že se na jakékoliv sociální sítě, se dokážete seznámit se spousta osobami. Otázkou ale stále zůstává, zda je to správné. Co nás nutí si hledat partnery na sociálních sítích? Možná Vás napadá to, co mě. Tou největší pravděpodobností je, že často nechodíme do společnosti. Takže je vlastně přirozené, že vyhledáváme i jiné cesty, jak se seznámit. Dlouhé, osamocené večery nás k tomuto kroku nabádají.

Jestliže se pro tento krok rozhodnete, pak je zapotřebí pořádné opatrnosti a bystrosti. Ne každý člověk na sítích hledá totéž, co vy. Možná vy stojíte o opravdovou lásku, jiní pouze o povyražení nebo jakousi hru. Proto je na místě, být nejen opatrný, ale i obrněný trpělivostí.

Žena v objetí muže na molu

I když nevyhledáváte protějšek na internetu záměrně, může se stát, že potkáte náhodně někoho, kde budou zřetelné vzájemné sympatie. Může se to zdá být krásné, rozumíte si. Časem si i píšete častěji a po delší době i telefonujete. Zprávy plné lásky, nekonečné hovory a videohovory, posílání fotografií. Po nějaké době se virtuální člověk stane Vaší součástí a vy doufáte v to, kdy se konečně střetnete NAOSTRO. Sice prožíváte krásné období, jenže vše nemusí být tak růžové, jak se zdá. Ono se lehko píšou a říkají krásná slova, ale otázkou je, zda by to bylo i v reálném životě. Samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že se stále jedná o virtuální svět, ne o ten opravdový. Je na místě to jistě zkusit, ale s hodně velkou opatrností. Jistě se ptáte proč? Je to velmi jednoduché. Vše je růžové a tak bezchybné, tak proč by to nemělo vyjít? Jeden zásadní důvod, proč si dávat pozor je ten, že člověk se může dokonale přetvařovat, aby dostal pouze to, o co mu jde.

Z toho vyplývá, že zkoušet nové a lákavé věci je naprosto normální. Jen si od toho neslibujte mnoho, aby nedošlo k velkému zklamání.