Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Kam na rande?
Kam na rande?

Kam na rande?

Ať už Váš vztah začíná anebo spolu už nějaký čas žijete, je důležité spolu strávit čas. A krásné rande může podpořit každý vztah. Jenomže kam na rande vyrazit? Přinášíme Vám několik typů, kam vyrazit na krásné rande.  

Kino, Divadlo 

Kino je už taková klasika pro první i pro několikáté rande. Kinem rozhodně nic nezkazíte. Nemusíte se bát trapného ticha v případě, že byste si neměli co říct. Ke kinu mlčení naštěstí trochu patří. Navíc se můžete romanticky držet za ruku anebo se k sobě tulit na dvousedačce. Divadlo je na tom s atmosférou dost podobně. Navíc si můžete vybrat, jestli zvolíte slavnostnější představení, nebo si vyberete nějakou menší divadelní scénu. A buďme upřímní, divadlo je také originálnější.  

Restaurace

Koncert  

Koncert je skvělým kulturním zážitkem. Zároveň máte na koncertech prostor i na povídání při skleničce něčeho dobrého.  

Sport  

Jít si zasportovat je originální nápad. Například kolečkové brusle je skvělá kombinace výletu a pohybu a zároveň budete mít i prostor pro povídání. Horolezeckou stěnou projevíte svou originalitu a naskytne se Vám na partnerku krásný pohled.  

Večeře  

Večeře sice není moc originální, ale ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Večeře nám také dává prostor pro konverzaci a vy budete mít dostatek času prohlédnout si svou drahou polovičku.  

Muž a žena

Muzeum  

Přijde Vám muzeum nuda? To tak rozhodně být nemusí. Nemusíte chodit hned do národního muzea. Co takhle vyzkoušet třeba muzeum kuriozit, nebo tolik oblíbené muzeum iluzí? Zažijete zde opravdu hodně legrace a nudit se rozhodně nebudete.  

Procházka  

Procházka nebo výlet je krásné rande. Trávíte spolu čas o samotě, můžete si krásně povídat. Procházku zároveň snadno spojíte s obědem, nebo skleničkou něčeho dobrého. Procházky a výlety jsou ideálním způsobem, jak se lépe poznat. A to je důležité především pro začínající vztahy. Pokud už spolu nějakou dobu randíte, nebo dokonce žijete, i vy si procházku užijete. Tvořit společné vzpomínky a zážitky je důležité pro vztah v každé fázi.