Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Dobrodružství a záhady
Dobrodružství a záhady

Dobrodružství a záhady

Milujete dobrodružství a záhady? Jenomže většinu svého volného času prosedíte jenom u televize nebo počítače? Chtěli byste zažít změnu? Tak si přijďte vyzkoušet únikovou hru naživo!
rubik kostka
Kde se odehrává? Více informací o daném městě
Pardubice jsou krásným velkým městem. Jedná se o desáté největší město České republiky. Ve znaku i na vlajce se nachází kůň, což je samozřejmostí, protože se zde odehrává spousta koňských závodů. Nejznámější z nich je zřejmě Velká pardubická. Dostihový závod, na který se rok co rok těší mnoho prvotřídních koní, které na něj poctivě cvičí a také žokejů a v neposlední řadě i diváků. Toto město má i spoustu dalších významných a neméně důležitých symbolik, kulturních událostí a památek. Ovšem zmínit bychom měli i moderní a vysoce vyspělé centrum, kde se odehrává úniková hra Pardubice. Pro takovýto zážitek rozhodně stojí za to přijet do tohoto krásného, malebného českého městečka.
Zaujme vás moderní pojetí. Právě tento způsob zážitku už od počítačů a televizí zvedl mnohé nadšence, kteří přišli a prožili něco výjimečného, o čem ještě dlouho poté mluvili. Na takovýto zážitek, který prožijete na vlastní kůži, jen tak nezapomenete.
osm rukou

Řešení hádanek

Celý program má časový limit 75 minut. Nejvhodnější je počet osob od dvou do pěti. Takto složený tým bude řešit hádanky, plnit úkoly a snažit se dostat co nejdále, nejlépe na konec a uniknout. Setkáte se s logickými hádankami, najít musíte skryté nápovědy, které vás dovedou k odhalení kódu nebo nalezení klíče. Rozhodně se nudit nebudete! Hra je vhodná pro rodiny, přátele, kolegy, kamarády, spolužáky, či můžete zvolit formu dárkového poukazu a někomu ji věnovat. Darováním tak výjimečného prožitku určitě nikoho nezklamete.
· Chcete se pobavit s kolegy? Plánujete nevšední večírek či originální a jedinečný meeting, na kterém chcete opravdu překvapit a zaujmout? Využijte této příležitostí. Právě tímto způsobem opravdu kolegy překvapíte. Nikdo nebude čekat takovouto zábavu a ještě se navíc poznáte i po stránce osobnosti a uvidíte, jak kdo dokáže v rychlosti řešit zadané úkoly, jak to komu pálí, kdo má logické uvažování. Vhodná zábava pro všechny!