Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Nebojte se být originální a vystupte z řady
Nebojte se být originální a vystupte z řady

Nebojte se být originální a vystupte z řady

Pryč jsou naštěstí doby, kdy se člověk musel řídit společenskými konvencemi a veškerá jeho nápaditost a kreativita narážela na omezené možnosti nabídky prodejců i omezenost lidského myšlení. Dnes se už v mnoha ohledech lidského života můžete zařídit podle svého, a to platí i o svatbách, kde ještě v době našich maminek platila pravidla tradicí vyjetých kolejí. Dnes už vám opravdu nikdo nebude diktovat, že se musíte vzít buď v kostele anebo na obecním úřadě, ale můžete si vybírat z bohaté nabídky krásných míst.

krátké šaty

A komu by ani to nestačilo, ten může vyslovit svůj slib klidně i ve vzduchu, pod vodou anebo pod zemí. Fantazii se zkrátka meze nekladou, a to ani v jiných oblastech, pokud jde o svatební veselí. Není to tak dávno, kdy si nikdo z nás nedokázal představit nevěstu jinak než v dlouhých svatebních šatech, které samozřejmě musely být bílé. V opačném případě by to znamenalo, že se daná žena vdává podruhé anebo už měla s někým jiné pletky. Nyní už však barevné či krátké svatební šaty nikoho nepřekvapí.

Ba naopak! Chcete-li být tedy originální a máte krásnou postavu také dostatek odvahy na změnu, tak si jednoznačně zvolte krátké svatební šaty. Vlastně se jedná o příjemné a praktické oživení zaběhané tradice. Můžete tak více zdůraznit své přednosti, a pokud se náhodou berete někde v přírodě anebo na jiném netradičním místě, kde by vám dlouhá sukně překážela, tak v takovém případě jsou krátké šaty také tou pravou volbou. No, zkuste si třeba představit nevěstu na kole, která by jela v dlouhé sukni – to je snad prakticky nemožné!

svatební šaty krátké

Ovšem ať už se rozhodnete pro jakékoli prostředí vaší veselky a pro jakékoli šaty, tak nezapomeňte své vizáži přizpůsobit také vzhled ženicha. Vždyť svatba je právě tím okamžikem, kdy by všechny rozdíly mezi vámi měly být smazány tak, abyste tvořili krásný, harmonický pár. Takže krátkým svatebním šatům bude jistě odpovídat i odlehčená verze pánského obleku.