Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Vědu mám velmi ráda
Vědu mám velmi ráda

Vědu mám velmi ráda

Věda je něco takového, co není jen tak lehké pochopit. Věda může být jednoduchá, ale taky složitá. Já sama jsem se o to jednou velmi zajímala. Zajímalo mě, jak všechno vzniká, hlavně jak vznikl svět a další podobné věci, které je velmi těžké poznat anebo vysvětlit. Moc jsem si přála, abych uměla čarovat, abych se mohla podívat například do minulosti. Zajímá mě hlavně pravěk. Vás ne? No, a protože jsem šikovná a hodně čtivá a mám ráda knihy, tak jsem si řekla že si pořídím nějakou vědeckou knihu. A to o dinosaurech!

Vědě se věnuji dlouho.

Jenže to je taky věda si pořídit nějakou skvělou knihu. Všude byly jenom knihy, které obsahovaly nějaké příběhy o dinosaurech. Jenže to nebylo nic vědeckého a já jsem chtěla vědu. Chtěla jsem fakta. Jenže v těch podobných knihách byli jenom příběhy, které mohly být i smyšlené. Jak jsem to mohla věřit? Nevěděla jsem, která kniha je pro mě ta pravá. Prostě jsem jednoduše chtěla, aby to bylo založené na faktu a aby to byla opravdu pravá věda. A tak jsem si dala inzerát na sociální sítě, aby mi lidé a ostatní uživatelé poradili, jaká kniha o vědě a o dinosaurech bude ta nejlepší.

Věda a technika jsou zajímavé obory.

A byla jsem ráda, když se mi ozvala asi dvacet lidí, kteří mi doporučili opravdu skvělou knihu a byla to opravdu vědecká kniha. Tu knihu vydal nějaký vědec z nějaké fakulty, takže jsem byla ráda, že jsem konečně našla svou vysněnou knihu o vědě a musím říct, že tato kniha měla i perfektní obrázky. Vypadalo to, jako kdyby ty dinosauři měli ožít. Kniha je pěkná, doporučuji všem a knihu jsem si taky nechala pěkně na viditelném místě v obýváku. Takže nyní, když chci vědět něco o vědě a dinosaurech, tak sáhnu po mé knize. Musím taky ještě zmínit, že věda je velmi zajímavý obor, který by jistě bavil i ty nejmenší čtenáře. Když je kniha plná obrázků, tak žádné dítě neodolá. Já sama jsem koupila synovi vědeckou obrázkovou knihu.