Stylové oblečení nejen na motorku
Stylové oblečení nejen na motorku

Stylové oblečení nejen na motorku

Motorky si získaly velkou popularitu již během jejich vzniku a s postupem času příznivců těchto dvoukolých ořů se silnými motory přibývalo. Motocykly mají rádi i lidé, kteří na nich normálně ani nejezdí. Jedná se většinou o velmi zajímavé a krásné stroje, které na rozdíl například od aut lákají i mnohé dámy. Patříte-li také do jejich fanklubu, jistě oceníte možnost koupit si pravé motorkářské šatstvo, ve kterém budete vypadat velmi trendy a které můžete bez obav nosit nejen při jízdě na motorce, ale i v běžném životě.
honda motorka
Standardní motorkářské oblečení však není zrovna lacinou záležitostí. Jedná se o poměrně drahé věci, které však patří mezi to nejkvalitnější, co si můžete za běžné peníze koupit. Jezdit na silné motorce a být přitom ještě vhodně oděn není určitě nejlevnější koníček, ale za stylovost se odjakživa platilo.
Věci z kůže
K motorkám snad odjakživa patřila kůže, která nejen dobře vypadá, ale působí omezeným způsobem jako ochrana proti odřeninám. Na motorku byste neměli sedat bez přilby, jinak velice riskujete. I menší pády mohou s nulovou ochranou hlavy dopadnout tragicky. Přilba by samozřejmě měla být homologovaná a chránit celou hlavu, tedy i obličejovou část. Existuje celá řada přileb, které sice vypadají skutečně velice dobře a k silným strojům se hodí, ale jako ochranný prvek fungují pouze omezeným způsob, pokud tedy vůbec.
motorkář na cestě
V případě, že to s ježděním myslíte vážně, měli byste si rovněž dokoupit i různé užitečné doplňky, které mohou mít kupříkladu formu brašen. Ty se také prodávají v kožených variacích a slouží primárně k úschově rozličného vybavení. Jedná se o vhodný prvek hlavně pro motorkáře, kteří jezdí na delší vzdálenosti a obecně se rádi toulají nejen po českých, ale i evropských silnicích. Do brašen si mohou schovat vše potřebné, co bude na cestách potřeba.