Ready mady společnosti
Ready mady společnosti

Ready mady společnosti

Plánujete rozjet podnikání? Jste začínající podnikatel, či již podnikáte a z časového hlediska již teď dřete sebe sama na maximum? Tak čtěte dále. I do naší republiky se dostal poněkud netradiční, avšak praktický jev sro prodeje tzv. ready mady společností. Jak už tento termín napovídá, jedná se o nabídku těch společností, které již po zakoupení mohou okamžitě zahájit svoji činnost. A to v jakémkoliv oboru! Tato akvizice sebou přináší řadu výhod. Mezi ty nejdůležitější patří úspora času a zároveň i úspora nákladů vztažených na start v podnikání. Společnosti, které takto čekají na svého nového majitele, můžete pořídit již od řádu několik tisíc Kč. Spektrum pojímá jak s.r.o., a.s. i evropské společnosti. Podnikání v jakémkoli oboru je možné. Pojďme se tedy blíže podívat na výhody těchto ready made společností.

prodej sro

1) Cenově výhodná

V prvé řadě ve vztahu k vašemu času. Čas jsou peníze a zde si ušetříte spoustu času, neřkuli dní, které jsou potřeba pro založení společnosti. Za druhé veškeré poplatky spojené se založením jsou již uhrazené.

2) Časová a myšlenková úspora

Jaký bude název společnosti a kde bude její sídlo? Kam všude si musím zajít pro papír a co vše musím doložit? Situace okolo podnikání se mění prakticky neustále. Těchto povinností vás však osvobodí koupě tzv. ready made společnosti. Název, sídlo a ono papírování máte již hotové.

3) Vložený základní kapitál

S koupí této společnosti získáváte i základní kapitál. Někteří prodejci nabízejí i kanceláře, ve kterých můžete provozovat vaše podnikání. Kanceláře v největších městech naší země na zajímavých lokalitách a samozřejmě reprezentativní vybavení jsou další velké plusy.

4) Sídlo společnosti

Sídlo společnosti získáte automaticky, a to dle vašeho výběru.

5) Široký výběr

Prodejem ready made společností se na našem trhu zabývá poměrně mnoho firem. Výběr je tak prakticky neomezený.

notebook na stole

6) Historie firmy

V nabídce můžete narazit i na společnosti, které byly založeny i před 10, 12 či 15 lety. Tedy historie opravdu může prodávat sama o sobě.

7) Změna v OR je možná.

Jakékoli aspekty vámi zakoupené společnosti je přirozeně možné změnit v OR. Dodání nového oboru činnosti, změna sídla atd.

Zajímavý způsob substituce vlastních snah založit společnost je opravdu dotažen do konce. Konkurence na českém trhu je široká, čímž se tyto firmy snaží o co největší komfort a kreativitu, kterou mohou potenciálnímu kupci dopřát. S ohledem na výše uvedené výhody je nutné dodat, že tento koncept je velmi originální.