Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
Když potřebujete vypočítat cokoli
Když potřebujete vypočítat cokoli

Když potřebujete vypočítat cokoli

Internet je místem kalkulaček. Ať už si potřebujete vypočítat cokoli, internetové kalkulačky jsou Vám k dispozici. Které internetové kalkulačky nejčastěji lidé používají?
 

Kalkulačky

·         Výpočet čisté mzdy.Toto samozřejmě zajímá každého. Je důležité, abyste používali aktuální kalkulačku, která je poplatná danému roku.
·         Výpočet důchodu.Zajímá Vás, na kolik si přijdete v důchodu? Tak si to vypočítejte.

·         Odchod do důchodu.Pokud chcete znát, kolik roků ještě musíte odpracovat, než odejdete na zasloužilý odpočinek, k dispozici máte samozřejmě na internetu kalkulačku.
·         Výpočet přídavku na dítě.Jsou rodiče, kteří na přídavky na děti nedosáhnou v důsledku vysokého platu. Pokud potřebujete vědět, zda na přídavek dosáhnete, můžete si to vypočítat.

·         Výpočet příspěvku na bydlení. Patří mezi dávky sociální podpory. V dnešní době bohužel i pracující lidé nemají dostatečné příjmy a musí to kompenzovat sociálními příspěvky, mezi které patří i příspěvek na bydlení. I jeho výši je možné si vypočítat na internetu.
·         Kalkulačka osobního bankrotu.Lidé jsou v současné době velmi zadluženi a mnozí nezvládají dluhy splácet. Tuto situaci mnozí řeší formou osobního bankrotu. Aby byl bankrot schválen, musí být příjmy dostačující. S nízkým příjmem na osobní bankrot dosáhnout můžete, ale jen stěží. Je možné udělat si přibližný výpočet.

·         Kalkulačka nezabavitelného minima.Pokud máte takové dluhy, že nedosáhnete na osobní bankrot a jste odsouzeni k exekuci na plat, je pro Vás alespoň nějakou útěchou, že existuje částka, která Vám nesmí být zabavena. O jak vysokou částku se jedná, si můžete celkem snadno zjistit.
·         Kalkulačka výše splátek, hypoteční kalkulačka.Lidé si berou půjčky. Poměrně snadno si mohou vypočítat, kolik zaplatí při půjčce ve výši xy a za kolik let budou mít půjčku splacenou. Podobně je tomu také u hypoték.

·         Kalkulačka pojištění.Bez pojištění nelze fungovat. Platit se samozřejmě nikomu nechce. Je to nutné zlo. Vypočítejte si jeho výši.
·         Kalkulačka měn.Chystáte se vycestovat do zahraničí? Potřebujete znát výši převodu měn? Je to snadné. Najděte na internetu tu správnou kalkulačku.