Když potřebujete vypočítat cokoli
Když potřebujete vypočítat cokoli

Když potřebujete vypočítat cokoli

Internet je místem kalkulaček. Ať už si potřebujete vypočítat cokoli, internetové kalkulačky jsou Vám k dispozici. Které internetové kalkulačky nejčastěji lidé používají?
 

Kalkulačky

·         Výpočet čisté mzdy.Toto samozřejmě zajímá každého. Je důležité, abyste používali aktuální kalkulačku, která je poplatná danému roku.
·         Výpočet důchodu.Zajímá Vás, na kolik si přijdete v důchodu? Tak si to vypočítejte.

·         Odchod do důchodu.Pokud chcete znát, kolik roků ještě musíte odpracovat, než odejdete na zasloužilý odpočinek, k dispozici máte samozřejmě na internetu kalkulačku.
·         Výpočet přídavku na dítě.Jsou rodiče, kteří na přídavky na děti nedosáhnou v důsledku vysokého platu. Pokud potřebujete vědět, zda na přídavek dosáhnete, můžete si to vypočítat.

·         Výpočet příspěvku na bydlení. Patří mezi dávky sociální podpory. V dnešní době bohužel i pracující lidé nemají dostatečné příjmy a musí to kompenzovat sociálními příspěvky, mezi které patří i příspěvek na bydlení. I jeho výši je možné si vypočítat na internetu.
·         Kalkulačka osobního bankrotu.Lidé jsou v současné době velmi zadluženi a mnozí nezvládají dluhy splácet. Tuto situaci mnozí řeší formou osobního bankrotu. Aby byl bankrot schválen, musí být příjmy dostačující. S nízkým příjmem na osobní bankrot dosáhnout můžete, ale jen stěží. Je možné udělat si přibližný výpočet.

·         Kalkulačka nezabavitelného minima.Pokud máte takové dluhy, že nedosáhnete na osobní bankrot a jste odsouzeni k exekuci na plat, je pro Vás alespoň nějakou útěchou, že existuje částka, která Vám nesmí být zabavena. O jak vysokou částku se jedná, si můžete celkem snadno zjistit.
·         Kalkulačka výše splátek, hypoteční kalkulačka.Lidé si berou půjčky. Poměrně snadno si mohou vypočítat, kolik zaplatí při půjčce ve výši xy a za kolik let budou mít půjčku splacenou. Podobně je tomu také u hypoték.

·         Kalkulačka pojištění.Bez pojištění nelze fungovat. Platit se samozřejmě nikomu nechce. Je to nutné zlo. Vypočítejte si jeho výši.
·         Kalkulačka měn.Chystáte se vycestovat do zahraničí? Potřebujete znát výši převodu měn? Je to snadné. Najděte na internetu tu správnou kalkulačku.