Pro někoho je práce potěšením, pro někoho naopak povinností. A pro všechny je zdrojem finančních prostředků, bez kterých by se dnes nedalo žít.
5 gay a lesbických filmů, které prostě stojí za to
5 gay a lesbických filmů, které prostě stojí za to

5 gay a lesbických filmů, které prostě stojí za to

1.) V mužském objetí – Poutavý snímek vypráví příběh dvou chlapců, kteří se do sebe naivně a bláznivě zamilují na škole a čelí množství výzev, které jim vzájemná láska pomáhá překonávat. O léta později čelí společně další, mnohem vážnější překážce. Film je výborně natočený i zahraný a je založený na skutečných událostech. Mohu doporučit každému, kdo má rád vztahová dramata a romantiku, která tu opravdu nechybí.
 homosexualiové při běhu
2.) Kluci nepláčou – Teena Brandonová, která si říká Brandon, není úplně obyčejné děvče. A také nemá obyčejný život, protože se jí líbí holky. A líbí se jí hodně. Její intenzivní syrová lovestory s dívkou z vedlejšího města, do které zasáhne dívčina rodina, má následky, které si neuměla ani představit. Za roli v tomhle filmu dostala Hilary Swank představující hlavní hrdinku Oscara. Je to drama, které si nebere servítky a má potenciál se dotknout asi každého z nás.
 
3.) Ztracená – Dojemný příběh tří dospívajících dívek, které bydlí na internátě a objevují první lásku a první zklamání. Film vznikl v Kanadě a liší se od Hollywoodských stereotypů. Netypický, melancholicky laděný snímek, který předává důležité poselství o mnoha podobách vztahů mezi lidmi.
 
4.) Kdyby zdi mohly mluvit 2 – Film sestávající ze tří příběhů, které se odehrály v jednom domě skládá mozaiku osudů, těch krásných i těch smutnějších. Hlavními hvězdami jsou mladá Ellen DeGeneres a Sharon Stone, které tu vystupují jako partnerky. Důležité okamžiky v životě lidí, se kterými se dá ztotožnit, příjemná kamera i atmosféra dělají ze snímku odpočinkovou podívanou na sobotní večer.
 tanec na louce
5.) I love you, Phillip Morris – Bláznivá komedie s Jimem Carrey a Ewanem McGregorem, kteří se do sebe zamilují, když oba skončí ve vězení a spustí tím řetězec těch nejvtipnějších okolností, které si gayů tak trochu, ač v dobrém, dělají srandu. Jim Carrey v roli svým obvyklým humorem exceluje a Ewan mu zdatně sekunduje. Za mě pět hvězdiček.